Let us help others

17. dubna 2014 v 5:37 | Domí
Dnešní článek je tak trochu zamyšlení nad sebou.
Sestra mi ukázala, které mě inspirovalo k tomuto článku a to tohle.

Je to úžasné a inspirující video a je to opravdu o zamyšlení.
Prosím nejdříve se koukněte na to video, zbytek článku by vám pak nemusel dávat smysl.
To co tam Kazma udělal se nevidí jen tak a fakt klobouk dolů. Četla jsem si komentáře, co byli na YT a s jednou věcí musím souhlasit, ale i nesouhlasit. Má oblek od Armaniho, který je drahý a co s ním bude dělat na ulici? Přeci jenom mu to může pomoct. Tím, že má oblek na něj nebudou lidi koukat jen tak na bezdomovce, ale na někoho kdo něco mohl dokázat. Může se mu lépe hledat práce a to je taky dobrá věc. ALE nemyslím, že to je jenom o tom oblečení, tady jde o to, že měl to srdce jít pomoct člověku, který to opravdu potřebuje! Ano má ty peníze mu tohle všechno darovat, já je třeba nemám. Třeba si vemte ty bohatý lidi, který mají dost peněz, ale nikomu nepomůžou.
!!Myslím, že když už se rozhodnete, že půjdete za nějakým bezdomovcem s tím, že mu dáte peníze, zamyslete se, jestli si to zaslouží, jestli si za to koupí jídlo nebo chlast. Zase někteří lidé můžou za to, že na té ulici skončili. Někdo za to nemůže. Když někoho vyhodí z práce, tak je těžké hledat novou, protože práce nejsou a pořád tu jsou lidi, kteří mají více zkušeností.!!
A teď k jedné věci.
Kdo má nějakou svojí sociání stránku, zveřejněte tohle video, aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí. Když rozkliknete ten odkaz a přečtete si to co je k tomu napsané, dozvíte se, že přímo tomuto pánovi můžete pomoc a když už ne, tak máte v hlavě tu myšlenku, že by mohlo být hezké jít a někomu pomoct. Třeba si na to video vzpomenete, až půjdete kolem žebrajícího bezdomovce a dáte mu třeba 20 korun, protože i to mu může hodně zlepšit náladu.
A kdo má blog, napište taky o tomto článek. A pomozte mi rozjet takovou akci.
Každý kdo bude mít možnost pomoct. Na nic nečekejte! Prostě jděte pomáhat lidem, možná si říkáte co toho asi tak budu mít, budete z toho mít krásný pocit, pocit který je k nezaplacení.
Když někomu pomůžete, vyfoťte se s tím člověkem nebo jenom jeho/jí a napište článek o tom, jak jste pomohli a inspirujte další a další lidi kolem vás.
Já jsem také už někdy pomohla. U nás se před Kouflandem scházejí různí bezdomovci a vedle jsou připojeny krámy, jako jsou Takko, Deichmann a další. Já a moje máma jsme šly do Takka a jeden pán jí připomněl jednoho mého bratrance, který bohužel není mezi námi a protože mu byl hodně podobný a pro mamku to hodně znamená, koupila mu aspoň tričko, vím není to nic velkého, ale je to aspoň něco a myslím si, že byl rád. Já osobně jsem v Praze šla okolo klečícího pána s nádherným pejskem, který kňučel a vzala jsem nějaké drobné a dala jsem mu je do ruky, kterou měl nataženou před sebou. Začal děkovat a mě to tak potěšilo. Jestli mi nevěříte klidně si nevěřte, ale zamyslete se, kdy vy jste pomohli. Jestli ano klobouk dolů, jestli ne, tak se zkuste zamyslet, až uvidíte bezdomovce (né ožralu!) jak prosí o pomoc. Ano žebrá, ano někdy je to jejich vina, že skončili na ulici, ale tu pomoc potřebují.
Napište na svůj blog příběh jak jste vy pomohli a kdyžtak mi sem dejte link na ten článek, ráda si ho přečtu :)
To by bylo asi tak všechno doufám, že se zapojíte a budete pomáhat.

Pamatujte si, že nemusíte pomáhat jen lidem, ale i zvířatům! Můžete se zeptat pomoct v útulku. Prostě pomáhejte :)

Tak ahoj.
Domí*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sebian Sebian | Web | 17. dubna 2014 v 20:04 | Reagovat

To video mě úplně dostalo..Je úžasný, vážně donutí zamyslet se..Vážně je to strašně krásný ^^ je mi toho chlapa líto :/
Jinak to s tvojí mamkou bylo hezký, že tomu pánovi koupila tričko :) Ten pán musel mít radost :)
U nás bohužel stojí před Kauflandem samý ožralové a chovají se hrozně :/ ale těch slušných bezdomovců je mi strašně líto

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama