You & I <3

19. dubna 2014 v 17:45 | Domí
Ahojte lidi!
Tak dneska jsme byli u dědy. Jinak proč to píšu? Protože děda má statek a má asi 150 krav, 30 slepic, 3 prasata a je tu asi deset milionů koček. A jelikož děda potřebuje přebrat brambory, tak proč nezapojit i nás (mě a sestru). No ze začátku jsem si říkala, že to nebude tak hrozný, jedna, nebo dvě palety a jdeme domů, ale teď třetí paleta a jede vyndat 4. Tak jsme se tam malýma bramborami strefovali (bitká) a dělali si srandu z každého, kdo šel kolem i když oni nám určitě strašně záviděli, že makáme:D. No pomáhal nám i bratranec.U dědy pracují 3 lidé a jsou to moji bratranci, tudíž dědovo vnuci. Mají to dobrý, nemuseli si dělat vysokou školu a hned mohli nastoupit sem a plat tu mají dobrý. Můžou tu spát, jíst a vlastně si i tak trochu myslí, že když je jejich šéf jejich děda, tak si můžou dělat co chtějí. Vlastně oni mají začít pracovat v 9 a přijdou v půl jedenácté a jsou uražený, když jim děda něco řekne. Stejně to tu zdědí a o život mají postaráno (teda jestli to tu udrží v provozu). Dědovi by měli líbat ruce a né na něj být hnusný.

Je to strašná fotka, ale tohle je jediné tele, které se rádo mazlí :D

No nic to odbíhám od tématu.


Když jsme si tam jen tak přebírali, tak za vratama zastaví nějaký kluci na motorkách. Byli to Fandy (bratranec) kamarádi ze školy a jako řekněme si to narovinu, nebyl to zrovna špatný materiál:D Možná mě někdo pochopí:D. No tak si tam šly a já tam v hnusných, starých hadrech, ušmudlaná od prachu přebírám brambory a zrovna ten nejhezčí se otočí směrem ke mě.-.- Né necítila jsem se trapně. Sice jsou asi tak o 5 let starší, ale co na tom je to kluk:D Každopádně jsem je pak vypustila z hlavy a šla jsem zase přebírat. Nejhorší bylo když mi bordel zalézal pod nehty. Pak jsem si šla umýt ruce a mám je strašně suchý a žádný krém na tady není. Ale hodně velké plus je, že když děda má tu farmu a spoustu polí, tak má spoustu ,,známých,,. A nejlepší je, že ty známí mají někdy koně. Tam co jedu na tábor prodával jednu krávu, jedné pani, která má Fríský koně, prodával kus pole. Je to výhoda :) A vlastně díky tomu, že tu je hodně koček, tady máme i koťátka :3 Těším se až tu budeme v létě.


No pořád jsem ještě naštvaná, že se mi vymazalo celé menu. Prostě mě to štve.
Jo a bohužel začína pylová sezóna, takže oči zarudlé, mega kruhy pod očima a svědí mě nos.
Další věc je, že konečně mám u dědy Wifi! O prázdninách tady budu asi měsíc, takže můžu psát články! Jo, jo život je někdy fajn :DA na konec.
Na jednom blogu jsem si četla něco co mě celkem pobavila. A dvě věci jsem si zapamatovala.
-Když plavání zeštíhluje, co dělá velryba špatně?
-Proč má benzinka otevřená 24 hodin denně na dveřích zámek?
Připadá mi to celkem vtipné :D

No tak to je ode mě asi vše :) Zatím ahoj.
Jo a tady je nový videoklip k písničce You & I od One Direction :) Mě se ten videoklip strašně líbí :D

Domí*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 smile-la smile-la | Web | 19. dubna 2014 v 22:49 | Reagovat

Jej, já si říkala - oni mají na farmě wifi? :o
:D Hustý. :D A chápu tě, že to nebyl špatný materiál. 3:) :D Měla sis je NENÁPADNĚ vyfotit. :D :D
Moje teta má taky farmu, asi rok jsem tam nebyla, nějak se jim to tam vytopila a umřelo několik zvířat, nechtělo se mi tam vracet, ale  o prázdninách tam možná pojedu, tak nevím. :)
Koně miluju, umím jezdit  i bez sedla a hrozně mi ta jízda chybí. :( Vždycky to bylo neuvěřitelně uvolňující, sednou si prostě na koně, chytit se hřívy nebo krku a ject... Ta rychlost, vítr, rozhled... chybí mi to. ://
Líbí se mi ten obrázek té dívky v moři. :3 Už dlouho jsem u moře nebyla - další věc, co mi chybí... Teda, pokud se nepočítá Temže v Londýně, kde jsem byla v říjnu, ale to bohužel moře není. :D Tak třeba jindy. :DDD
Ty dvě věty mi přijdou taky dost vtipné :D Hlavně to s tou benzinkou :D :D
Ten klip vyšel včera, ne? :D :) Já ho ještě neviděla, hrozně se mi sekal net, no asi se na něj nepodívám ani teď, jsem v obýváku. :( :D
Pěkný článek. :3 :D

2 neweresth neweresth | Web | 24. dubna 2014 v 8:45 | Reagovat

Hehe, tak to teda určitě. Jako makat by se mi tam asi nechtělo, ale mít takovou práci a hned ze začátku z toho něco mít, tak to bych brala a když si člověk vezme, že vlastně maká, du budoucna, na sebe, tak bych se snažila, ať to mám hezký, že. A navíc, je fajn nebo správný, když si člověk váží starších lidí a respektuje nadřízené. Jsou to tak trochu asi paka, ale nevadí. Heh, to máte dobrý, že je wifi. Ale tak bez ní to pomalu už ani v dnešní době nejde. Správné to filozofické otázky. To víš, to jsou svaly na špatných místech. A písnička je fajn, ten nápad na videoklip se mi velice líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama